КУ «Центр соціальних послуг» традиційно вітає своїх підопічних.

Дата: 26.12.2019 09:05

Фото без описуЗ важливою датою, з ювілеєм – 80 років, з віком мудрості і гордості 24 грудня 2019 року привітали працівники комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради Сосницьку Олександру Володимирівну,

яка знаходиться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома. Керівництво установи та соціальний робітник вручили ювілярці  квіти і подарунки, побажали щастя, світла в душі і вогника надії в серці, світу за віконцем і затишку в оселі, міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень. Олександра Володимирівна – цікавий співрозмовник,  згадувала ту складну життєву дорогу, по якій   пройшла гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. А також дякувала  за турботу та увагу, бажала всім здоров'я та щастя, говорила слова подяки на адресу соціального робітника Яценко Л.М., яка завжди приходить на допомогу.