Щира подяка від учнів та вихованців Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» за підтримку у День Святого Миколая

Дата: 19.12.2019 11:05

Фото без опису19 грудня - довгоочікуване свято для усіх дітлахів. У цей День приходить святий Миколай, вітає, веселить і обдаровує кожного хлопчика та дівчинку.

Учні та вихованці дитячого підрозділу Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» готували новорічні іграшки, вистави і чекали на головного чарівника. І він завітав! Із посмішкою, у святковому вбранні, щирими вітаннями та побажаннями! Протягом години веселив та розважав, піднімав настрій та підбадьорював! А ще роздавав золоті фрукти - соковиті, солодкі, смачні, запашні!

Аби подарунки вчасно були доставлені, 18 грудня Святий Миколай надіслав свого посланця, доброго друга широківських дітлахів - Рудського Сергія Володимировича, який із великим задоволенням привіз  із далеких країв сонячні дарунки. Передаючи сюрпризи, обіцяв і подальшу щиру підтримку, бажав гарного настрою та веселих свят!

Від  усіх  діток дитячого садка та школи села Широке  висловлюємо велику шану та глибоку вдячність цій шанованій Людині. Хай примножаться його добрі справи! Зичимо  міцного здоров’я, мудрих подальших рішень, щирої долі,  благополуччя, щастя  і миру.

Із вдячністю учні та вихованці Широківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».