Обласний турнір з волейболу

Дата: 18.12.2019 15:02

Фото без опису4 грудня м.Мелітополь приймав учасників і гостей 11-го волейбольного турніру, присвяченого пам'яті Героя Радянського Союзу почесного громадянина міста Миколи Опришко.

На урочистому відкритті учасників привітали керуючий справами виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Михайло Семікін та начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк .

У турнірі взяли участь чоловічі та жіночі команди Запорізького національного університету,  Таврійського державного агротехнолічного університету,  селище міського типу Веселе, а також Мелітопольські чоловіча та жіночі команди ветеранів та молоді.

Керуючий справами виконкому Михайло Семікін зазначив, що в Мелітополі є добра традиція проводити спортивні змагання в пам'ять про тих людей, які стали гордістю Мелітополя. Микола Олександрович Опришко - один з них. Його пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

В результаті змагань Веселівська команда, перегравши у групі команди Запорізького національного університету та м.Мелітополя, вийшла до фіналу, де у напруженій боротьбі поступилася «Горизонту» (м.Мелітополь). Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог.

М. Козюра