Футбол ветеранів

Дата: 18.12.2019 14:55

Фото без опису14 грудня у м.Токмак відбулися обласні змагання зміні-футболу серед ветеранів від 55 років у якому прийняли участь 8 команд: дві команди з м.Приморськ, м.Мелітополь, м.Енергодар, смтВеселе, м.Токмак, м.Оріхів, с.Велика Криниця (Василівський район).

Веселівська команда у своїй групі переграла Приморськ з рахунком 2:1 та Мелітополь 4:2, поступились Енергодару з рахунком 2:1. У грі за бронзові нагороди Веселівці отримали впевнену перемогу над командою м.Оріхова 4:1. Срібні нагороди отримали футболісти з м.Токмак, а чемпіонами турніру стала команда з м.Енергодар.

15 грудня в м.Василівка пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів від 45 років. У даному турнірі Веселівські футболісти також вибороли бронзові нагороди. Кращим гравцем турніру визнаний  Максимчук В.А.

Вітаємо наших переможців.

М. Козюра