«Творча особистість педагога – творчі можливості вихованців»

Дата: 18.12.2019 09:40

Фото без описуПедагогами не стають, ними народжуються. Але лише здатності до педагогічної діяльності мало, маємо відповідально та наполегливо працювати.

В грудні в Веселівському КДНЗ №2 «Світлячок» пройшов методичний практикум з елементами психологічного тренінгу «Можливості творчого потенціалу педагогів», який провела практичний психолог Атаманчук Катерина Вадимівна.

В ході проведення вправ «Формула розвитку творчості», «Малюнок сховався в долоньці» вихователі розкривали свій творчий потенціал і креативність. Створювали колаж під назвою «Портрет креативного педагога» та проектування його.

Практичний психолог Катерина Вадимівна провела діагностику педагогів (творче та креативне мислення). У підсумку роботи кожен з педагогів написав побажання колегам (вправа «Долонька побажань»).

Завідувач КДНЗ №2 «Світлячок»                                                   Н.Павлова