ХЦПЄ "Жива віра" продовжує співпрацю з соціально-культурним об'єктами Веселівщини

Дата: 17.12.2019 15:05

Фото без опису16 грудня з Данії прийшла чергова вантажівка  з медичним обладнанням та технічними засобами для реабілітації, а також пересувними дошками, стільцями та столами для учнів шкіл та вихованців дитячих садків.

Як зазначив Сергій Папазян: " ХЦПЄ "Жива віра" продовжує співпрацю з соціально-культурним об'єктами в частині оновлення матеріально-технічної бази. Ми виходимо на новий рівень та формат співпраці між релігійною організацією, установами та владою. Сподіваємося, що надану нами адресну допомогу отримує кожен мешканець, який потребує уваги. Впевнений, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо покращити умови для лікування та проведення реабілітації...."

Ми не втомлюємося дякувати ХЦПЄ "Жива віра" за допомогу мешканцям Веселівщини, а також сподіваємося на подальшу співпрацю та збереження дружніх відносин.