Добрі справи для громади

Дата: 13.12.2019 09:57

Фото без описуМабуть не для кого не є новиною, що Європа вагому частину коштів виділяє на вирішення соціальних проблем мало захищених осіб та дітей. Ми також впевнені, що кожна громада, яка прагне до розвитку, повинна турбуватись про здоров’я мешканців громади, а також  дітей, які є майбутнє нашої країни.

Нам дуже пощастило, що ми маємо кваліфікованих та ініціативних вихователів і лікарів.

Вже не один рік поспіль на базі КДНЗ «Світлячок» працює логопедична група, яку відвідують діти з затримками мовлення та психологічними порушеннями, в тому числі діти з особливими потребами. Група має оснащення для проведення занять, завдяки наполегливій праці вихователя-логопеда Гнатюк Н.Л. діти отримують комплексну кваліфіковану допомогу та йдуть до школи підготовлені. Дуже приємно що релігійна громада ХЦПЄ «Жива віра» завжди відгукується та надає допомогу тим хто її потребує. Так і цього разу, КДНЗ «Світлячок» отримала логопедичне обладнання, яке покращить роботу спеціалістів, працюючих з такими дітьми. А також завдяки підтримці датських партнерів, які тісно співпрацюють із ХЦПЄ «Жива віра»  до Веселівської центральної багатопрофільної лікарні у відремонтоване хірургічне відділення було передано многофункціональні медичні ліжка. Сергій Папазян сказав, що це тільки чергові кроки щодо підтримки соціальної сфери громади, яку робить релігійна громада ХЦПЄ «Жива віра» протягом багатьох років. Також Сергій зазначив, що з європейськими колегами є низка нових домовленостей та проєктів щодо підтримки та розвитку громади не тільки в соціальній сфері.

Щиро дякуємо ХЦПЄ «Жива віра», особисто Сергію Папазяну, за надану гуманітарну допомогу, яку ми дуже цінуємо.