Привітання селищного голови Петра Кіяшка з Днем Збройних Сил України.

Дата: 06.12.2019 10:18

Фото без описуШановні воїни - захисники! Щиро вітаю Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України.

Це свято тих, хто присвятив своє життя захисту території нашої держави  від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі є суверенною незалежною державою.

Це день пам’яті тисяч відважних воїнів , які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших земляків  в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Висловлюю подяку всім військовослужбовцям  Збройних Сил України за сумлінне та мужнє виконання військового обов’язку та захист Вітчизни. Бажаємо всім  міцного здоров’я, професійного зростання, бойової удачі, родинного тепла!

З повагою,

селищний голова                                                              Петро Кіяшко