У конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» Веселівської ОТГ отримала диплом ІІ ступеня

Дата: 05.12.2019 10:50

Фото без описуУ Києві відбулася церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Такий конкурс Міністерство розвитку громад та територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводять вшосте.

А ідея конкурсу – кращі реалізовані в громадах практики поширювати на територію всієї України.

Суперництво в конкурсі здійснювалося за трьома темами. Перша – практики, засновані на рішеннях місцевих рад, що стосуються соціально-економічного розвитку. Друга і найпопулярніша за кількістю заявок – розвиток, заснований на особливостях громади. Третя – залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців серед, яких практика Веселівської ОТГ за другою темою у номінації «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» отримала диплом ІІ ступеня – «Підняття води за допомогою енергії сонця».

Уперше тематику конкурсу визначали методом онлайн-опитування самоврядного активу. У цьому році тенденцією конкурсу стала економічна складова, яка свідчить про вміння громад залучати інвестиції, створювати нові робочі місця, наповнювати бюджет, а отже - забезпечувати сталий розвиток своїх територій.