Допомога від Християнській Церкви «Жива віра»

Дата: 19.11.2019 13:37

Фото без описуПриємно, що розвиток співпраці між Християнською Церквою «Жива віра» та закладами Веселівської громади не тільки поширює свої кордони, але й поглиблює взаємодію в частині надання якісної матеріально-технічної допомоги малозабезпеченим верстам населення та дітям, які потребують особливої  уваги.

Прагнучи наблизити рівень надання допомоги до європейських стандартів Сергій Папазян спільно з датськими партнерами відвідали заклади освіти, охорони здоров’я, культури нашої громади, вивчили потреби та надали допомогу щодо оновлення матеріально-технічної бази цих закладів.

Особливу увагу було приділено потребам дітей, які потребують ранньої логопедичної допомоги. З метою комфортного перебування дітей логопедичної групи КДНЗ «Світлячок» скомплектовано та передано зручні багатофункціональні меблі, а нова оргтехніка забезпечила проведення корекційного навчання вихованців групи.

Веселівський професійний аграрний ліцей отримав допомогу у вигляді ноутбуків та сучасних моніторів, що стало гарним стимулом та мотивацією студентів до навчання.

До хірургічного відділення КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради передано зручні багатофункціональні ліжка. Це лише початок оновлення матеріальної бази медичних закладів Веселівської громади.

Сергій Папазян зазначив, що попереду чекає важка, але дуже потрібна робота, результатами якої ми будемо пишатись.

Висловлюємо подяку представникам Веселівської ХЦ «Жива Віра» за небайдужість та постійну допомогу.