У Веселому запрацював сервісний центр Пенсійного фонду України

Дата: 18.11.2019 09:02

Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області активно продовжує відкривати сервісні центри обладнані до єдиних стандартів обслуговування громадян. 14 листопада відбулось урочисте відкриття одного з таких центрів у смт Веселе.

У заході взяли участь начальник Головного управління фонду в області Світлана Жмурко, голова селищної ради Петро Кіяшко, голова районної ради ветеранів Василь Орел, голова районної державної адміністрації Іван Мігуля, працівники центру та пенсіонери.

«Сучасна техніка, добре організований зал очікування, модульні місця прийому громадян, комфортні умови, зручний режим роботи – усе це зможуть оцінити наші шановні пенсіонери під час звернення» – зазначила Світлана Олексіївна у своєму виступі на відкриті центру.

Довідково: на обліку у Веселівському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області перебуває майже 6 тисяч пенсіонерів.