Відділенням соціальної допомоги вдома проведена перевірка соціальних робітників.

Дата: 31.10.2019 15:49

Фото без описуПротягом жовтня завідуючий відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» Бондаренко Катерина Миколаївна провела перевірку роботи соціальних робітників, щодо надання соціальної послуги догляду вдома громадянам похилого віку та особам з інвалідністю.

Метою проведення є здійснення планового контролю.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, заходи, які складають зміст соціальної послуги догляду вдома здійснюються якісно та вчасно у відповідності до Державного стандарту. Були виявлені незначні недоліки, які усунені під час перевірки. Нарікань на виконання посадових обов’язків у отримувачів соціальної послуги немає.