Добрі справи вихованців швейної студії «Стиль Веселе» КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Дата: 21.10.2019 16:23

Фото без описуУ кожного закладу свій шлях розвитку.  Для нашої школи реалізація соціальних проектів є пріоритетним.

Майстри  виробничого навчання Хаткевич Л.П., Ткач Т.М, вихованці швейної студії «Стиль Веселе» активно долучаються до різноманітних заходів громади, школи. Впродовж вересня-жовтня  учасниками студії зроблено багато добрих справ: пошили спеціальний одяг для кухарів ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей», шкільної їдальні, прапори для проведення заходів нашої  громади, сценічні костюми для Будинку культури та дошкільних навчальних закладів, обереги, сувеніри.

Всі ми знаємо, що вироби, які зроблені руками дітей несуть енергію добра. У нас ще багато оригінальних ідей, які принесуть багато позитивних емоцій.

Вихованці швейної студії «Стиль Веселе»