ГЕРОЯМ СЛАВА!

Дата: 11.10.2019 14:35

Фото без описуНапередодні свята Дня захисника України, у приміщенні Веселівського Хабу PLATFORMA, воїни-ветерани АТО/ООС  приймали привітання зі святом

від селищного голови Петра Кіяшка, військового комісару Веселівського районного комісаріату підполковника Бойка В.М., лейтенанта запасу Лютого О.В., старост с. Озерне Сечина О.О., с. Широке Єрещенко Л.В., директора КУ «Культурно-мистетський центр» Дук Н.І., директора КУ «Центр соціальних послуг» Жигірь Г.І., які побажали сильним духом чоловікам міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

Хвилиною мовчання вшановано загиблих воїнів-героїв.

Щирі та зворушливі слова пролунали від материнського серця Дубініної Валентини Анатоліївни, яка втратила на цій війні найдорожче – єдиного сина Дубініна Володимира, торкнулися сердець усіх присутніх.

Святковий концерт, щирі слова подяки, а також символічні подарунки від учнів та вихованців наших навчальних закладів створили святковий настрій нашим воїнам – патріотам.