26 в рамках реалізації Проєкту "Підтримка аграрного і сільського розвитку" який фінансується за кошти програми USAID

було проведено моніторинг виконання програм підтримки та розвитку малого та середнього підприємства на території громади. Керівник проекту - Влад Карпенко разом із колегами відвідали об'єкти будівництва заготівельного пункту, а також оглянули Південний водозабір де вже завершено будівництво та встановлено сонячні батареї потужністю 20 кВт. Наприкіці, у приміщенні Веселівського Хабу PLATFORMA, відбулася зустріч з представниками бізнесу де обговорені питання розвитку співпраці між бізнесом та владою. Представники Проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" дали високу оцінку проведеним роботам на території громади та обговорили майбутні плани співпраці.