Вивчаємо досвід управління колег Тульчинської та Іллінецької міської ОТГ

Дата: 23.09.2019 10:53

Фото без описуВ рамках програми навчальної поїздки на тему: "Механізм поводження з твердими побутовими відходами в ОТГ Вінницької області"

заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексій Дяченко мав змогу побачити роботу комунальних підприємств та вивчити досвід управління колег Тульчинської та Іллінецької міської ОТГ.

Олексій зауважив, що хоча громади різняться між собою, але питання виникають однакові - з чого починати та як це робити. Так Тульчинська ОТГ за кошти Despro (14 млн.грн.) зробила полігон та почала працювати над розподільною переробкою сміття. Натомість, Іллінецька громада за 11.8 млн. грн. збудувала сміттєсортувальний комплекс та досить активно розвивається.

Отож, наша громада має все необхідне обладнання, залишається тільки розвивати даний напрямок.