Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вітаємо проєктного менеджера Кутьєва С.А., начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Куца С.В. із отриманням сертифікатів про успішне проходження програми тренінгів та впровадження енергетичного менеджменту в громадах.

18 вересня в Києві 30 пілотних громад берали участь у підсумковому семінарі в рамках ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ», що впроваджується ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та проєктом «Енергоефективність у громадах ІІ»

Андрей Хорват, заступник директора Програми U-LEAD від #GIZ, та Рікардо Кюльхайм, директор проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», привітали учасників та вручили сертифікати про успішне проходження програми тренінгів та впровадження енергетичного менеджменту і проєктів з енергоефективності в громадах.

В рамках ініціативи 30 громад протягом року пройшли навчання з енергетичного менеджменту, відвідали з навчальним візитом Словенію та Латвію, отримали підтримку для здійснення енергоаудиту громадських будівель та розробили плани дій сталого енергетичного розвитку та клімату.« повернутися до списку новин