ІІ турнір пам’яті Костянтина Міщенка

Дата: 19.09.2019 15:13

Фото без опису15 вересня в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні на центральному стадіоні селища відбувся ІІ традиційний міжрайонний турнір з футболу пам’яті Костянтина Міщенка.

У цьому році у змаганнях прийняли участь команди: «Надія» (Токмакський район), Іванівка (Херсонська область), «Руслан» (с.Менчикури), Покровка (Херсонська область), Водяне (Кам’янко-Дніпровський район) та «Ізвєстія» (с.Широке).
Під час відкриття турніру учасників привітали Міщенко С.М., Дяченко О.В. та Мігуля І.І.
Обслуговували матчі досвідчені арбітри з м.Запоріжжя, котрі розподілили команди на дві групи де вони зіграли за коловою системою. Результати ігор наступні: «Руслан» - Іванівка 3:0, «Ізвєстія»-Покровка 3:0, Водяне-«Руслан» 1:3, Покровка – «Надія» 0:1, Іванівка-Водяне 1:0, «Надія» -Покровка» 1:0.
У матчі за третє місце зустрілися «Надія» та Іванівка. Основний час завершився з рахунком 1:1 і доля бронзових нагород вирішувалася у серії післяматчевих пенальті де впевнену перемогу отримала команда «Надія».
Фінал між «Русланом» Та «Ізвєстієм» видавця цікавим та насиченим на голи. Результат матчу 4:3 на користь «Руслана».
Кращим воротарем турніру визнано Шеховцова Олександра з «Надії», бомбардир – Толмачов Руслан з «Ізвєстія», кращим гравцем названо Луценко Микиту з «Руслана».
Всі команди були нагороджені фінансовими винагородами, а переможець та призери кубками та пам’ятними медалями.
Організатори турніру висловлюють подяку людям які надали фінансову допомогу для проведення турніру пам’яті Костянтина Міщенка.