Селищний голова Петро Кіяшко знаходиться з робочим візитом у Таллінні (Естонія) у складі великої групи українських експертів із житлової політики.

Разом зі Петром Кіяшком у рамках Проекту співпраці з розвитку «Підтримка реформ житлового сектора в Україні» естонський досвід вивчають представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, директори регіональних управлінь Держмолодьжитла, громадських організацій, фахівці Експертної міжгалузевої асоціація України (ЕМАУ), яка займається формуванням фахового експертного середовища в нашій країні.

Учасники заходу отримали інформацію про діяльність Союзу квартирних товариств Естонії та Центр навчання квартирних товариств, співпрацю з органами самоврядування, університетами та міністерствами.

Українські фахівці поглиблюють свої знання ключового документу – Женевської хартії ООН про стале житлове господарство, знайомляться з діяльністю Центру ООН. Учасники заходу матимуть нагоду заглибитися в нюанси профстандарту професії «Керівник квартирного товариства», отримати інформацію про принципи управління квартирним товариством, правові підстави господарювання квартирних товариств і відповідні правові акти Естонії.

Надалі відбудуться ознайомчі візити до регіонів країни, які накопичили досвід, вартий застосування в Україні, та до органів влади цієї балтійської держави.

Жодна бюджетна гривня на ознайомчий візит експертів не витрачена.