Будинок дитячої та юнацької творчості чекає на творчу та талановиту молодь.

Будинок  дитячої та юнацької творчості  Веселівської селищної ради      оголошує набір дітей від 5 до 18  років    на гуртки  за напрямами: художньо-естетичний, науково-технічний, туристсько-краєзнавчий, гуманітарний.

Усім батькам, які прагнуть розвивати та вдосконалювати творчі здібності дитини запрошуємо до нас на навчання. Досвідчені педагоги допоможуть розкрити та розвинути у Вашій дитині творчий потенціал. Нові знайомства та друзі підтримають у ній бажання займатися обраною справою. Наші викладачі допоможуть вашій дитині зануритись у дивовижний світ творчості, мистецтва, доброзичливості, розвинути свої природні таланти і продемонструвати свої досягнення участю у виставках, конкурсах, фестивалях, оглядах різних рівнів. Дружня атмосфера надихне на нові здобутки та досягнення.

Завітайте до нашого Будинку дитячої та юнацької творчості.

Для вас у 2019-2020  навчальному році працюватимуть наступні гуртки:   художня вишивка, образотворче мистецтво,   бісероплетіння,   виготовлення іграшок - сувенірів,   повітряних змій, початкове технічне моделювання,   екскурсоводи – краєзнавці,  юні журналісти,  дитяча телестудія,   звукозапис та аранжування пісень,   вироби з солоного тіста та різнокольорових стрічок. Матусі та татусі, бабусі та дідусі, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне!

Не баріться записуватися в гуртки!

Детальну інформацію можна отримати   за номером  097-5721-124.

Записатися до гуртків можна за  за адресою:  вул. Центральна, 160, другий поверх.

Буде пізнавально і весело! Чекаємо саме на вас та ваших друзів.

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Дубіна Л.К