Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Будинок дитячої та юнацької творчості чекає на творчу та талановиту молодь.

Будинок  дитячої та юнацької творчості  Веселівської селищної ради      оголошує набір дітей від 5 до 18  років    на гуртки  за напрямами: художньо-естетичний, науково-технічний, туристсько-краєзнавчий, гуманітарний.

Усім батькам, які прагнуть розвивати та вдосконалювати творчі здібності дитини запрошуємо до нас на навчання. Досвідчені педагоги допоможуть розкрити та розвинути у Вашій дитині творчий потенціал. Нові знайомства та друзі підтримають у ній бажання займатися обраною справою. Наші викладачі допоможуть вашій дитині зануритись у дивовижний світ творчості, мистецтва, доброзичливості, розвинути свої природні таланти і продемонструвати свої досягнення участю у виставках, конкурсах, фестивалях, оглядах різних рівнів. Дружня атмосфера надихне на нові здобутки та досягнення.

Завітайте до нашого Будинку дитячої та юнацької творчості.  

  Для вас у 2019-2020  навчальному році працюватимуть наступні гуртки:   художня вишивка, образотворче мистецтво,   бісероплетіння,   виготовлення іграшок - сувенірів,   повітряних змій, початкове технічне моделювання,   екскурсоводи – краєзнавці,  юні журналісти,  дитяча телестудія,   звукозапис та аранжування пісень,   вироби з солоного тіста та різнокольорових стрічок. Матусі та татусі, бабусі та дідусі, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне!

Не баріться записуватися в гуртки!

Детальну інформацію можна отримати   за номером  097-5721-124.  

Записатися до гуртків можна за  за адресою:  вул. Центральна, 160, другий поверх.

 Буде пізнавально і весело! Чекаємо саме на вас та ваших друзів.

Директор ПКЗ «БДЮТ»   Дубіна Л.К

 « повернутися до списку новин