Школи Веселівської об’єднаної територіальної громади урочисто відсвяткували початок навчального року.

Дата: 02.09.2019 17:09

Фото без описуСьогодні, 2 вересня, у школах нашої громади відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму. Звучали найтепліші слова – вчителям, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти – гордість, надія.

Урочисте відзначення цього свята стало уже доброю традицією.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Перший дзвоник покликав малечу до перших класів, за парти. Вони починають всій шлях Країною знань, нехай він буде цікавим та плідним. Учні 11 класів мають його успішно завершити. Бажаємо батькам та педагогам набратися терпіння і мудрості, щоб допомогти пройти цей шлях разом з ними.