Запорізька область, Мелітопольський район

Веселівський спортсмен став володарем бронзового кубку світу з мас -рестлінгу!

Дата: 23.08.2019 10:00
Кількість переглядів: 460

Фото без описуЗ 15 по 19 серпня в місті Алмалик (Узбекистан) відбувся  другий етап Кубку світу з мас-рестлінгу. В змаганнях взяли  участь спортсмени Лебеденко Юлія та Кушнір Олексій. Лебеденко Юлія боролася в ваговій категорії до 65 кг. в боротьбі за бронзову нагороду поступилася спортсменці з Киргистану та зайняла п’яте місце.

Кушнір Олексій боровся в ваговій категорії до 70 кг. В першому колі здобув перемогу над спортсменом із Кигристану, в третьому колі поступився діючому чемпіону світу, в четвертому колі переміг спортсмена з Узбекистану та в боротьбі за бронзову нагороду переміг спортсмена з Узбекистану та став володарем бронзового кубку світу.

Зараз спортсмени продовжують тренування та готуються до фінального етапу Кубку світу, котрий проходитиме в листопаді місяці в місті Пабяніце (Польша).