Напередодні нового навчального року комісія на чолі із селищним головою П.Кіяшко перевірила освітні заклади Веселівської ОТГ.

Дата: 22.08.2019 11:54

Фото без опису19 та 21 серпня  селищний голова  перевірив готовність навчальних закладів громади до нового навчального року. Директори шкіл, дитячих садків, позашкільних закладів разом з представниками відділу  освіти  Веселівської селищної ради побували у 5  школах,  6 дошкільних навчальних закладах, 2 позашкільних  та  Професійно- аграрному  ліцеї, у яких проводилися ремонтні роботи, або ж перебувають на стадії завершення. Під час інспектування основна увага зверталась на стан виконання поточних ремонтів приміщень навчального призначення, відомчого господарства, зокрема, котелень та харчоблоків, а також проведення протипожежного захисту. Під час перевірок з’ясовано, що матеріально-технічна і навчально-методична бази закладів відповідає вимогам, усі заклади якісно підготували приміщення до нового навчального року.

За результатами перевірки відзначено в цілому належну підготовку до нового 2019/2020 навчального року  всіх закладів освіти нашої громади.