Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Напередодні нового навчального року комісія на чолі із селищним головою П.Кіяшко перевірила освітні заклади Веселівської ОТГ.

19 та 21 серпня  селищний голова  перевірив готовність навчальних закладів громади до нового навчального року. Директори шкіл, дитячих садків, позашкільних закладів разом з представниками відділу  освіти  Веселівської селищної ради побували у 5  школах,  6 дошкільних навчальних закладах, 2 позашкільних  та  Професійно- аграрному  ліцеї, у яких проводилися ремонтні роботи, або ж перебувають на стадії завершення. Під час інспектування основна увага зверталась на стан виконання поточних ремонтів приміщень навчального призначення, відомчого господарства, зокрема, котелень та харчоблоків, а також проведення протипожежного захисту. Під час перевірок з’ясовано, що матеріально-технічна і навчально-методична бази закладів відповідає вимогам, усі заклади якісно підготували приміщення до нового навчального року.

За результатами перевірки відзначено в цілому належну підготовку до нового 2019/2020 навчального року  всіх закладів освіти нашої громади.« повернутися до списку новин