Перемоги наших спортсменів.

Дата: 21.08.2019 15:40

Фото без опису18 серпня в місті Харків відбувся  XXXIV  міжнародний марафон «Звільнення».

Марафон проводився в рамках святкування 365-ї річниці заснування міста, 76-ї річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників і 28-ї річниці Незалежності України. Захід був  спрямований на агітацію і пропаганду занять фізичною культурою і спортом, стимулювання зростання спортивних досягнень, пропаганду здорового способу життя, розвитку масового спорту і зміцнення дружби між народами країн ближнього і далекого зарубіжжя. У змаганнях високого рівня взяли  участь і атлети Веселівської громади.  В результаті, серед 405 зареєстрованих учасників, на дистанції 10 км з загальним часом 40.20 у запеклій боротьбі Шевчук Олександр посів друге місце у своїй віковій категорії.

Вітаємо нашого спортсмена! Бажаємо йому здоров’я та успіху на наступних стартах.