Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Дотримуйтесь вимог безпеки під час зберігання грубих кормів!

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю (копиць соломи та сіна). Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

Рекомендуємо всім мешканцям району, у яких зберігаються грубі корма (солома, сіно) як в копицях так і у сінниках та пристосованих приміщення встановлювати біля цих місць бочки з водою, рекомендуємо всім забезпечувати вказані приміщення сертифікованими вогнегасниками  ВП-5(з) (об’єм – 5 л.). Поможливості здійснюйте  через кожні 2-3 годи огляд Ваших місць зберігання грубих кормів. Додатково розповідайте дітям про категоричну заборону використовування біля копиць соломи або сінна та біля сінників відкритого вогню.

Утримуйтесь від спалювання   господарчого та іншого побутового сміття на території домоволодінь. Виконання цих правил – запорука безпечного збереження місць грубих кормів та ваших матеріальних цінностей.

 

 

 

            Начальник Веселівського районного сектору

            ГУ ДСНС України у Запорізькій області                       О.Баша« повернутися до списку новин