Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Впровадження бюджету участі як інструменту розвитку демократії. Переймаємо досвід

25 липня 2019 року, начальник фінансового відділу Веселівської селищної ради Мінасян Я.Й.,  в рамках навчального візиту «Впровадження бюджету участі як інструменту розвитку демократії: досягнення ОТГ Прикарпаття», організованого за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" спільно з Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування та Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, перебуває у м. Івано-Франківськ.

Разом з представниками інших громад Дніпропетровської та Запорізької обл. відвідала Івано-Франківський ЦРМС. Учасники візиту дізналися все про історію і сучасність публічних бюджетів, їх мету та різновиди, визначили переваги впровадження цього інструменту активізації громадськості, про фінансові механізми впровадження бюджету участі, необхідні документи та отримали  відповіді на запитання, що з цим усім потім робити і як його облікувати. 

Другий день навчального візиту буде присвячений саме практичному досвіду впровадження громадського бюджету у громадах Івано-Франківської області.

 « повернутися до списку новин