Працюємо над новими можливостями для обліку та використання земель громади на користь мешканців

Дата: 26.07.2019 10:39

Фото без опису25 липня 2019 року  в Веселівській громаді  відбулося друге засідання робочої групи в рамках Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами громади!

А це - черговий крок, який відкриває нові можливості для обліку та використання земель Веселівської об'єднаної громади на користь мешканців!

Створення картосхеми використання земель, представлення схеми просторового планування території громади з окресленням можливих варіантів використання території, обговорення перспектив розвитку території Веселівської ОТГ та інше.

На карти буде нанесено всі обьекти, які планується будувати громадянами, юридичними особами та підприємцями громади.

13.09.2019 р. відбудуться громадські обговорення, на яких всі бажаючи  ознайомляться з цими планами і зможуть внести свої зауваження.

Прохання не залишатись осторонь, а долучатись!