Делегація представників Приазовської та Приморської ОТГ приїхали до нашої громади, щоб перейняти досвід ЦНАП.

Дата: 22.07.2019 09:12

На території  Веселівської громади  відбувся  важливий і цікавий захід – семінар - тренінг  на тему «Розбудова спроможності Агенцій регіонального розвитку щодо генерації доходів» для представників Приазовської та Приморської ОТГ, які завітали до нас перейняти досвід  нашого Центру надання адміністративних послуг. Тренером  виступила  директорка Веселівського ЦНАП Овдієнко Т.В., яка поділилася досвідом та знаннями, успішними  проектами  та напрацюваннями, планами на майбутнє та розповіла про всі тонкощі роботи.

Спочатку спілкувалися у Молодіжному Хабі, розповідали про нашу громаду,  про  етапи створення ЦНАП з  програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Компонент 2,  а потім вирушили до приміщення ЦНАПу. Гості поспілкувалися із спеціалістами на місцях, які розповіли про досягнення  у сфері надання послуг, труднощі в роботі та  відповіли на всі запитання.
Було приємно відзначити, що ініціатива нашої громади  по створенню ЦНАП є прикладом для громад , які тільки на етапі створення Центрів.

Ми радіємо таким візитам, тому що для нас важливо обмінюватися досвідом та мотивувати колег з інших громад.