Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

У Веселіській громаді  відбулося чергове засідання виконкому, на якому 12  присутніх членів виконкому розглянули  13  питань.

Одним з рішень було створення органу самоорганізації населення (ОСН) с.  Мала Михайлівка. До складу цього органу  увійшли ініціативні мешканці села. Присутні члени виконкому  затвердили положення ОСН.

Основними напрямками діяльності ОСН є:

- створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України;

- задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг;

- участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.
Крім того, члени виконкому прийняли рішення про постановку на соціальний квартирний облік дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та інше.

Тексти цих та інших рішень шукайте на нашому офіційному сайті впродовж 10 робочих днів в закладці Архів документів.