13 липня 2019 року святкує свій День народження депутат Веселівської селищної ради Лапицький Станіслав Михайлович!

Шановний Станіславе Михайловичу!  Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо  Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!