Вітаємо з Днем народження депутата Веселівської селищної ради Шалікова Олексія Олеговича!

Шановний Олексію Олеговичу!

Щиро вітаємо вас з Днем народження! Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя та радості, впевненості у завтрашньому дні.

Хай щедро сіється добром і достатком Ваш життєвий шлях, любов’ю повниться серце, завжди поруч будуть вірні друзі та здійсняться найзаповітніші мрії.

Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!