Запорізька область, Мелітопольський район

Промисловий парк на території Веселівської ОТГ - це перспективний напрямок єкономічного розвитку нашої громади

Дата: 05.07.2019 13:23
Кількість переглядів: 347

З 01 по 04 в м. Київ в рамках реалізації проекту "Підтримка агросільрозвитку" який реалізується за кошти програми USAID, проходив семінар, щодо планування та розвитку

інвестиційного потенціалу в громадах. Веселівську ОТГ на цьому заході презентував заступник селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Дяченко Олексій. Були обговорені питання залучення інвестицій та погоджено наступний крок стосовно створення Промислового парку на території Веселівської ОТГ. Зі слів керівника проекту Влада Карпенка це перспективний напрямок для громад і ми прагнемо підтримувати такі інноваційні проекти.