До уваги мешканців району!

Дата: 02.07.2019 10:41

Фото без опису          В Запорізькій області ускладнилася епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней – в патологічному матеріалі від двох свиней, що належать фермерському господарству «Спайдер» Оріхівського району виявлено вірус африканською чуми свиней. В неблагополучному пункті проводиться комплекс заходів згідно чинного законодавства.

Африканська чума – вірусне високо контагіозне захворювання, яке перебігає гостро, підгостро, хронічно безсимптомно і характеризується високою смертністю, що приводить до значних економічних збитків. Лікування немає. Вірус африканської чуми свиней не становить небезпеки для людини.

З метою недопущення занесення збудника африканської чуми на територію Веселівського району власники господарств незалежно від форми власності та фізичні особи повинні забезпечити функціонування господарств в закритому режимі : припинити  господарські зв’язки з неблагополучною територією; не допускати відвідування ферми сторонніми особами та транспортом; вхід на територію тільки через ветсанпропускник,  а в’їзд – через постійно діючий дезбар’єр;  забезпечити обслуговуючий персонал спецодягом та взуттям, який виносити за межі господарства заборонено;  про випадки захворювання або загибелі свиней негайно повідомляти спеціалістів державної служби ветеринарної медицини за телефонами 2-11-48 , 2-15-37.

Веселівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.