Підвищити рівень співпраці та напрацювати механізм ефективної комунікації представників громади та ЗМІ

Дата: 26.06.2019 12:12

Фото без описуВ рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» 25 червня в          м. Запоріжжя відбувся практикум організований IREX (Рада міжнародних досліджень та обмінів) партнер АМУ у проекті ПУЛЬС, в якому прийняли участь представники нашої громади: директор центральної бібліотеки Бондаренко О.В. та начальник нформаційного відділу селищної ради Москаленко Ю.І.

Під час практикуму ми навчались фективно взаємодіяти з засобами масової інформації, інформувати про процес децентралізації, ділилися історіями успіху, як зробити бібліотеку інформаційним центром громади, розмовляли про важливість налагодження взаєодії між органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та журналістами.

Дакуємо всім організаторам практикума та  сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.