Новини з Широкого

Дата: 21.06.2019 14:55

Фото без описуЛітній час, спекотна пора. Але життя не зупиняється… Широківці  працюють, займаються упорядкуванням села.

Кожний мешканець  наводить лад на  території свого двору та прилеглу територію від паркана до дороги, знищує бур`яни, прибирає сміття. Загальні території доглядають робітники на громадських роботах та водій. На клопотання старости села   селищною радою був направлений  на один день трактор с косою, який надав допомогу в косінні трави на загальних площах. Також керівник ДПДГ «Широке» Рудськой С.В. та наші мешканці Шокоров М.О. та Артемченко А.А. надали свої трактори для покосу трави. Завдяки цьому село чисте та охайне. Спільними зусиллями селищної ради та ДПДГ «Широке» розпочаті роботи по заміні  тротуарної плитки в центрі села.

Староста Єрещенко Л.В.