Літній оздоровчий період в дошкільному підрозділі Новоолександрівського НВК

Дата: 21.06.2019 10:32

Фото без описуЯк жадібно ми чекали на красне літечко, як знудилися за лагідною літньою дниною! І ось – довгождана мить – вся природа розкрилася назустріч теплу і замерехтіла дивограєм барв.

Дитсадок в літню пору, теж змінив своє вбрання – клумби почали буяти своїм різнобарв’ям, дитячі майданчики – зазивають малюків пограти у різні ігри на м’якенькому килимі із різнотрав’я.

З 1 червня розпочався літній оздоровчий період у житті дошкільного підрозділу Новоолександрівського НВК. Для працівників дошкільного закладу – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще - дізналися багато цікавого та нового.

Тому діяльність дитсадка у літній період спрямована  на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення та розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно–мовленнєвої, художньої, предметно – практичної.

У літній час значну увагу приділяємо проведенню на свіжому повітрі ігор з піском, водою, повітрям. Вихователі організовують активний контакт дітей з природою через екскурсії, спостереження, дослідницько-пошукову роботу.

Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення раціону харчування (за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені), скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності -  все  це справляє  на дошкільнят суттєвий оздоровчий вплив.

Для наших маленьких вихованців, літо - завжди  цікаве, захоплююче  та змістовне. Усі проведені заходи запам’ятаються їм  новими враженнями , дитячі голівки збагатяться знаннями,а  тіло - буде здоровим! Отже  поставленої нами мети досягнуто!

Вихователь різновікової групи Нідзельська І.І.