Творчі досягнення

Дата: 18.06.2019 09:16

Фото без описуОсь і закінчилися навчальні будні,  промайнув  іще один  навчальний рік! Позаду  залишилися переживання з приводу результатів  участі у фестивалях,  виставках, конкурсах. Настала хвилююча мить -  і для вихованців, і для  педагогів  це   своєрiднi веснянi жнива. Ми  збираємо   урожай знань,  який разом сiяли й плекали впродовж навчального року.

У 2018 - 2019 навчальному  році  166 вихованців   закладу  взяли участь у  32 конкурсах  і отримали   гарні результати:

Результативність  участі /  кількість перемог у конкурсах

Районні  кокурси

Обласні  конкурси

Всеукраїнські

ІІІ  місце

учасники

33

29

14

15

5

У рейтинговій  таблиці   педагогів    «Результативність участі у конкурсах»           вже другий навчальний  рік поспіль  лідирує   керівник гуртка    Шляхова Ольга Володимирівна:

Навчальний рік

Районні конкурси

Обласні  конкурси

Всеукраїнські  конкурси

Учасник

2017-

16

4

3

1

2018-

13

7

4

1

Вихованка  гуртка   «Чарівний бісер»  Черниш Вікторія (керівник Шляхова О.В.) в цьому навчальному році стала переможцем у конкурсі «Кращій гуртківець» та лауреатом  щорічної премії  Веселівської  селищної територіальної громади  в номінації «Найтворчіша  дитина».

Робота Черниш Вікторії (керівник Шляхова О.В.)  «Гердан «Весільний» приймає участь у  Всеукраїнській виставці – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» в м. Києві.
 Бажаємо нашим талановитим  вихованцям та  їх  керівникам   творчих здобутків та подальших перемог!