Мрії здійснюються.

Дата: 12.06.2019 09:52

Фото без описуЗавдяки   спонсорам та   педагогам  ПКЗ «БДЮТ»  вихованці гуртка «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів»  отримали    подарунок –сучасний  електронний конструктор   ЗНАТОК.

Даний конструктор містить 999 схем,  в яких використовується ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове,  електричне, а також  сенсорне керування.  Схеми  будуються за допомогою різних ланцюгів та дозволяють побачити усю різноманітність електронних  технологій.

Вихованці, використовуючи свою винахідливість та творчий підхід, можуть придумати багато  інших цікавих схем.  Випробувавши схему   на цьому конструкторі, діти  зможуть зібрати таку ж з власних деталей та застосовувати її в житті, оскільки багато схем придатні для практичного застосування. Електронний конструктор   ЗНАТОК  розвиває у дітей вміння користуватися інструкціями, схемами, формує логічне, проектне мислення.

Адміністрація  ПКЗ «БДЮТ» та батьки вихованців щиро дякують  всім не  байдужим  за подарунок, який   дає можливість розвивати у дітей  пізнавальну активність, логічне мислення, зацікавленість до математики, фізики, інформатики та  природничих наук.

Директор  ПКЗ «БДЮТ»  Дубіна Л.К.