На пожежі загинула людина.

Дата: 10.06.2019 13:37

Фото без опису08 червня 2019 року о 06 год. 40хв. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що сталася за адресою смт. Веселе вул. Горького, 120.  Прибувши на місце події, рятувальники встановили,   що з вікон житлового будинку йде дим, площа пожежі складала 24 м2. Горіли: меблі, горючі конструкції будинку дерев’яне перекриття, віконні рами, двері, диван. Під час розвідки та гасіння пожежі, було виявлено тіло господаря будинку гр. І. 27.06.1975 р.н. без ознак життя.  О 07 год. 05хв. рятувальники локалізували пожежу, а о 08 год. 00хв. – пожежу було повністю ліквідовано.

Ймовірною причиною пожежі сталося – необережність під час паління господаря будинку.  На місці події працювала оперативно-слідча група Веселівського ВП Мелітопольського ВП ГУ НП в Запорізькій області.

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців нашого району та громад неухильно дотримуватися вимог Правил пожежної безпеки у побуті.  Пам'ятайте, що життя   залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли ми порушуємо правила безпеки життєдіяльності. Виконання та дотримання вимог правил пожежної безпеки - це запорука збереження Ваших матеріальних цінностей та саме головне - життя кожної людини.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки у власних домівках, правильно експлуатуйте електропобутові прилади, газове обладнання,  не залишайте їх без нагляду, не перевантажуйте електромережу!

Давайте будемо суворо та неухильно дотримуватися вимог правил пожежної безпеки.

Начальник Веселівського РС ГУ

ДСНС України у Запорізькій області                                                О. Баша