Звіт табору денного перебування Широківського НВК "Дружба"

Дата: 10.06.2019 09:46

Фото без описуЗ 27 травня по 7 червня на базі КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» функціонував табір денного перебування «ДРУЖБА».

До табору ходили 33 учні початкових класів, з них 3 сироти ( або ті, що знаходяться під опікою) та 9 учнів з малозабезпечених та багатодітних сімей. Табір очолювала педагог-організатор Долгополова Ю.О. Вагомий внесок у відпочинок учнів зробили вчителі початкових класів, які відповідали за загіни: Шершньова Т.Г., Юрко Г.В., Савчук С.Г., Кокітько І.В.. Завдяки креативності та досвіду вчителів дітям було дуже цікаво та змістовно відпочивати після  навчального року. Учні дізналися багато цікавого та незвичайного, відпочивали та спілкувалися, веселилися та гралися. Дуже цікавим був візит до сільського Будинку культури та бібліотеки, прогулянки на природі та місцевими вулицями. Екскурсія дітлахів до Української льотної академії Хімічних і авіаційних технологій та до мальовничого парку с. Менчикури взагалі викликала бурхливий сплеск емоцій. У медичній амбулаторії с. Широке учні дізналися багато цікавого про своє здоров’я, побували у пожежній частині смт.Веселе та молодіжній організації ХАБ. Та що багато говорити, краще все побачити своїми очами і тому наші дітлахи та їх класні керівники діляться з усіма своїми спогадами.

(ВІДЕО)