Центр соціальних послуг проводить внутрішню оцінку якості соціальної послуги "Догляд вдома".

Дата: 06.06.2019 15:52

Фото без описуУ відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг»  5 червня відбулося засідання комісїї по проведенню внутрішньої оцінки якості соціальної послуги "Догляд вдома". Члени комісії обговорили декілька пунктів плану заходів проведення внутрішньої оцінки якості соціальної послуги, також опрацювали питання опитувальника щодо вивчення рівня задоволення отримувача соціальної послуги догляду вдома. Обговорили організацію проведення самооцінки персоналу, залученого до надання соціальної послуги.

Згідно плану проведення внутрішньої оцінки якості соціальної послуги "догляд вдома" в кінці червня будуть підведені підсумки проведеної роботи на загальних зборах колективу відділення.