Відбулися громадські обговорення

Дата: 06.06.2019 10:09

Фото без опису 05.06.2019 року в приміщенні селищного будинку культури відбулося громадське обговорення  щодо  поширення екологічних знань та кращого розуміння процесів, пов’язаних з енергоефективнівстю та заощадженням енергоресурсів, а також поширення досвіду використання альтернативних джерел енергії , зокрема енергії сонця, а також встановлення сонечної електростанції потужністю 20 кВт на водонасосній станції № 3 в смт Веселе Веселівського району Запорізької області.    Координатор проекту «Інноваційні рішення для підйому води за допомогою сонячної енергії» Копилов Олег Васильович ознайомив присутніх з проектом та громадською організацією «ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ» за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду, що впроваджується Програмою розвитку ООН, яка реалізовує проект «Інноваційні рішення для підйому води за допомогою сонячної енергії».

В рамках проекту планується виконати наступні завдання:

1.    розробити систему комбінованого забезпечення електричною енергією водонасной станції № 3 в смт. Веселе Веселівського району Запорізької області з відновлювальних джерел енергії, за рахунок сонячної електростанції та традиційних джерел енергії;

2.    встановити сонячну електростанцію потужністю 20 кВт на водонасосній станції № 3в смт. Веселе Веселівського району Запорізької області;

3.    провести інформаційну кампанію з популяризації методів енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії, а саме енергії сонця, для сталого розвитку громади у напрямку скорочення викидів парникових газів до навколишнього середовища; 4.    розробити та виготовити рекламну продукцію з інформацією про переваги використання альтернативної енергетики.

Учасники громадських слухань підтримали запропонований проект.