Захоплююча подорож

Дата: 05.06.2019 15:16

31 травня учні 2-7 класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІст. №2» здійснили цікаву подорож за маршрутом «Страусина ферма «Страус-Юг» - м.Мелітополь».

Учасники екскурсії дізнались про особливості утримання   дивовижних птахів – страусів.

Нагулявшись на свіжому повітрі та придбавши сувеніри, весела юрба дітлахів відбула до Мелітополя. Там вони відвідали дитячий розважальний центр «Fly Kids» та 3D кінотеатр, відпочили у міському парку на «Галявині казок». Але особливе захоплення діти отримали під час майстер – класу з виготовлення хачапурі. Адже вони власними руками, під керівництвом шеф-повара, мали можливість створити цю незвичайну страву. А потім всі разом ще й смакували нею!

Наприкінці подорожі діти відвідали міський краєзнавчий музей. Екскурсія була дуже захоплюючою та пізнавальною. Учні залишилися задоволеними, сповненими нових вражень та позитивних емоцій. Діти вдячні вчителям та батькам за організацію цікавого та змістовного дозвілля.

Баштава О.М., керівник МО вчителів початкових класів