Реалізація проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми»

Дата: 04.06.2019 10:40

Фото без опису31.05.19 Представники Веселівської ОТГ  долучилися до реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми», що реалізовується  громадською правозахисною організаціїєю «Егіда-Запоріжжя».

Проведений  тренінг на тему: «Розбудова спроможності місцевих суб’єктів національного механізму взаємодії щодо взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення, перенаправлення, надання послуг та забезпечення прав постраждалих від торгівлі людьми» був присвячений питанням протидії торгівлі людьми, налагодження взаємодії між дотичними структурами на місцях, виявлення та надання комплексної допомоги постраждалим, від торгівлі людьми, особам. Фахівці соціальної сфери обговорили нагальні питання стосовно налагодження ефективної взаємодії на місцях щодо вчасного попередження, виявлення, перенаправлення та надання комплексу послуг потерпілим особам.

Відділ соціального захисту населення виконкому