Райський куточок

Дата: 03.06.2019 16:34

Фото без описуЗ0 травня учні КЗ«Маломихайлівський НВК» відвідали парк в селі  Менчікури Веселівського  району. Діти з великою зацікавленістю спостерігали за вишуканою красою різноманітності природного ландшафту парку, який розкинувся на двох гектарах землі.

Справжнім екзотичним дивом парку є тюльпанове дерево і гібіскус сирійський. Ще тут росте більше ста видів різних дерев і чагарників. Парк розділений на ландшафтні зони. Посередині парку є водойма: з одного боку темно - зелений ялинник, з іншого - білокоре царство беріз. А неподалік водойми - галявина постійного цвітіння. Водойма з настільки прозорою водою, що видно  рибок. По центральній алеї розташовані альтанки для відпочинку, вкриті  від сонця переплетеними гілками дикого винограду. Тишу і спокій парку бережуть садівниці. А ще доглядають за естетичним видом  цієї неперевершеної краси. Після екскурсії діти ділились між собою позитивними враженнями від побаченого і висловили слова вдячності Анатолію Фабіановичу Васьковському і робітницям парку. Велике спасибі людям за добру справу.

Вихователі табору з денним перебуванням

КЗ«Маломихайлівський НВК»

Мякішева О.В., Романенко Н.Л.