Створення інтегрованої системи надання соціальних послуг в ОТГ

28.05.2019 спеціалісти відділу соціального захисту населення виконавчого комітету взяли участь  у семінарі на тему «Створення інтегрованої системи надання соціальних послуг в ОТГ», що  відбувся на базі Запорізького "Центру розвитку місцевого самоврядування".

На заході були пристутні заступник директора Департаменту - начальник управління фінансів, звернень громадян та контрою виконання Г. Рябак, начальник управління соціальних послуг та соціального забезпечення Департаменту В. Герасименко і головний спеціаліст відділу у справах ветеранів, людей похилого віку та осіб з інвалідністю Департаменту Н. Хіхло.

Спеціалісти Департаменту соціального захисту населення виступили з питань: повноваження ОТГ у сфері соціального захисту населення; організація фінансового забезпечення соціальних послуг; визначення потреб громади в соціальних послугах і організації надання соціальних послуг жителям ОТГ.          Досвідом щодо організації роботи з надання соціальних послуг виступили представники Приморської  , Гуляйпільської та Павлівської ОТГ .

Відділ соціального захисту населення