«Літо з книгою». Екскурсія до бібліотеки

Дата: 28.05.2019 14:09

Фото без описуКанікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей.

Веселівська селищна  дитяча бібліотека запрошує всіх провести з нею літо. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним.

У літній період до уваги читачів книжкові виставки «Літо з книгою» які допоможуть перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.

28 травня 2019 року до Веселівської селищної бібліотеки для дітей завітали учні 1-х класів Веселівської різнопрофільної гімназії та ЗОШ№1. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет журналів.

Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря про правила користування книгою та бібліотекою, ознайомилися з книжковими виставками та тематичними  полицями. Цікавим доповненням екскурсії став захоплюючий казковий квест «Подорож Країною казок» та загадки – обманки «Чи знаємо ми казки».

Бібліотекар дитячої бібліотеки

Крівчік І.С.