ШАНОВНІ АБОНЕНТИ !

Дата: 28.05.2019 13:53

Фото без описуКомунальне підприємство «Водоканал» Веселівської селищної ради звертає Вашу увагу, що 01.05.2019 року набрали чинності нові положення Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» .

Відповідно до вимог п.5, 6 ст.8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що Виконавець комунальної послуги має право: …

5) припинити/зупинити надання комунальних послуг у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором, крім випадків, коли якість та/або кількість таких послуг не відповідають умовам договору;

6) звертатися до суду в разі порушення споживачами умов договору.

Тобто, з огляду на вищевикладене, законодавцем надано право виконавцям комунальної послуги, зокрема комунальному підприємству, право на  відключення абонента-боржника від водопостачання.

Комунальне підприємство направило  7 абонентам попередження про погашення  виниклої заборгованість зі сплати послуг з водопостачання в термін до 07.06.2019 року ,   тобто нижче вказані абоненти будуть відключені від водопостачання за борги.

• Вулиця Вишнева - 1 абонент
  • Вулиця Центральна - 1 абонент