Семінар з гендерних питань

Дата: 22.05.2019 08:36

Фото без описуГендерна рівність – рівність прав і можливостей чоловіка і жінки. Це означає, що чоловіки і жінки мають однакові умови для реалізації своїх людських прав та однаковий потенціал для здійснення умови для реалізації своїх людських прав.

20 травня 2019 року відбувся семінар з гендерних питань для осіб, які перебувають на обліку як безробітні у Веселівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості. Під час заходу розглядалось питання щодо формування уявлень про «гендер» та «гендерні стереотипи», їх вплив на можливості працевлаштування. Було надано інформацію про напрями гендерної політики, розкрито гендерні проблеми на ринку праці.

В семінарі взяла участь спеціаліст Веселівського бюро безоплатної правової допомоги, яка  ознайомила присутніх із законами України стосовно забезпечення гендерної рівності, а саме:  «Про засади запобігання протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав жінок і чоловіків», «Про запобігання насильства в сім’ї».

Захід пройшов у невимушеній атмосфері, а його учасники отримали багато цікавої, нової інформації, яка буде корисною у їхньому житті.