A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Відбулося нагородження щорічної премії Веселівської селищної територіальної громади «ДИВО-ДИТИНА»

Дата: 18.05.2019 10:51
Кількість переглядів: 370

Вже 3-й рік поспіль проводиться в нашій громаді Премія «Диво-дитина».

З метою підтримки талановитої молоді нашої громади в 2016 року депутатами селищної ради було прийнято рішення про встановлення Премії «Диво-Дитина» для таких дітей.

 Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти,  які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів..

Номінантами Премії цього року стали 19 найкращих, найталановитіших учнів та їх педагоги, які допомогли досягти їм таких результатів.

Вкотре переконуємося що в нашій громаді підростають найталановитіші та обдаровані діти, які завдяки своїй наполегливості, терпінню, прагненню до перемоги,  вже в такому юному віці мають високі досягнення. Всі учасники надзвичайно талановиті та дивовижні діти!  Журі було нелегко оцінювати та обирати переможців.  Відзначили не тільки дітей, але й вчителів які їх готували.

 Вручали нагороди номінантам Премії  секретар ради Стогній Р.О. та начальник відділу освіти Дундук О.С. Окрасою свята стали найталановитіші учні Веселівської об’єднаної територіальної громади, – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

 Серед них:

найрозумніша дитина:

І місце -Шавлюк Анна, учениця 10-А класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» , керівник: Латиш Т.А.

Лауреати:

         Урбанський Єгор, учень 10 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівники: Гушуляк С.В., Карнаухов В.М.

         Люта Дар’я,  учениця 11-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» , керівники: Філь Г.Б., Слічна Л.Г.

Богатов Данило,  учень 11 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» , керівники: Маркова Т.В., Нестеренко О.Г.

Романченко Карина, учениця 11-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівник: Кривко Н.Л.         

Найдивовижніша дитина:

І місце - Залата Марія, учениця 5-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівник: Старостенко Т.В.

Лауреати:

Чорна Поліна, учениця 6-А класу, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівники: Ларіонова Л.В., Волошина О.І., Корвєгіна В.А.

 Ковтун Катерина, учениця 4 класу КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», керівник: Федорова О.М.

Романенко Поліна, учениця 10-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівники: Ларіонова Л.В., Старостенко Т.В.

 

Найспортивніша дитина:

 

       І місце Фісун Тарас  учень 6-Б класу «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»,  вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, керівник: Фісун С.В.

Лауреати:

Югай Андрій,   учень 9 класу   Херсонського    спортивного     інтернату олімпійського резерву,    вихованець   Дитячо-юнацької    спортивної школи, керівник: Євстєгнєєв М.І.

Сподаренко Микита,        учень 5-А класу        «Веселівська    районна різнопрофільна гімназія»,  вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, керівник: Фісун С.В.

Захарчук Ганна,   учениця   10-А класу    КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи, керівник : Козюра Ю.В.

Іванов Данило,        учень  10-А класу        КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 1», вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи,  керівник: Лисенко М.М.

Найтворчіша дитина:

І місце - Філь Максим, учень 8-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівники: Філь Г.Б., Слічна Л.Г., Волошина О.І., Корвєгіна В.А.

Лауреати:

Корвегіна Олександра, учениця 11-А класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», керівник: Філь Г.Б.; Волошина О.І., Корвєгіна В.А.

Черниш Вікторія, учениця 10-А класу КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ   ступенів № 1», вихованка Будинку дитячо-юнацької творчості, керівник: Шляхова О.В., Філаткіна Ю.І.

 Перевозчикова Марина,  учениця 10-А  класу КЗ   «Веселівська  ЗОШ

І-ІІІ   ступенів № 1», вихованка Веселівської дитячої музичної школи, керівник: Глоба Л.А.

Єгізарян Ернест, учень 11 класу КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ   ступенів № 2», керівник : Прусенко Т.О.

Всі фіналісти отримали грошові премії від Веселівської селищної ради та дипломи переможців.

Із задоволенням вітаємо усіх  переможців, бажаємо їм  та їх наставникам подальшої творчої наснаги та здійснення всіх мрій!
Веселівщина гордиться Вами, підкорювачами вершин науки і творчості!!!

 

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь